ilmiy-amaliy anjuman
Xurmatli xamkasblar! O’zbekiston Respublikasi Sog’liqni Saqlash vazirligi, Tibbiy ta’limni rivojlantirish markazi, Respublika o’rta tibbiyot va dorishunos xodimlarini malakasini oshirish va ixtisoslashtirish Markazi bilan 2015 yil 15 sentyabr kuni “Oliy xamshiralik ishi mutaxassislari, o’rta tibbiyot va dorishunos xodimlarni uzluksiz malakasini oshirish tizimini takomillashtirish” mavzusidagi ilmiy-amaliy anjuman o’tkazilyapti.

научно-практическая конференция
Уважаемые коллеги! 15 сентября 2015 года Министерством здравоохранения РеспубликиУзбекистан, Центром развития медицинского образования совместно с Центром повышения квалификации и переподготовки медицинских и фармацевтических работников среднего звена проводится научно-практическая конференция на тему: «Усовершенствование системы непрерывного повышения квалификации медсестер с высшим образованием, медицинских и фармацевтических работников среднего звена»