Jahon Sog'liqni Saqlash Tashkilotihing 2014-2015 yillarga mo'ljallangan hamkorlik rejasiga asosan tashrif buyurishgan akusherlik ta'limi ekspertlari: Kardiff Universitetining tibbiy kolleji professorlari Jill Hanter va Linn Linch hamda JSST maslahatchisi Margarita Langins ToshPTI Oliy hamshiralik ishi bo'limi o'quv jarayoni bilan tanishishdi. Professor-o'qituvchilar va talabalar bilan fikr mulohaza almashishdi.

WHO experts of the midwifery education visited TashPMI
In cooperation with the World Health Organization in the 2014-2015 year midwifery education experts: Professor of Medical College of Cardiff University Gil Hunter and Lynn Lynch and consultant WHO European Regional Office Margarieta Langins visited TashPMI. The guests got acquainted with the educational process from higher nursing and exchanged views on midwifery education with teachers and students.