Koreya Respublikasidan professorning tashrifi kutilmoqda.
ToshPTI va Sent-Vinsent klinikasining hamkorlik memorandumi doirasida professor Yun Juhi Toshkentga kelmoqda. Professor Yun jarroxlik ginekologiya sohasidagi yetakchi mutaxassislardan biridir. Tashrif chog'ida Institut rahbariyati bilan uchrashuv, master-klass operatsiya, shuningdek ochiq ma'ruza o'tkazish rejalashtirilgan. Seminar 2019 yil 2 fevral kuni Toshkent Pediatriya Tibbiyot Institutining konferents-zalida bo'lib o'tadi. Seminarda talabalar, magistrlar, klinik-ordinatorlar, ginekologiya va jarrohlik shifokorlari ishtirok etishlari mumkin.

Ожидается визит профессора из Республики Корея.
В рамках существующего меморандума о сотрудничестве между ТашПМИ и клиники Святого Винсента, в Ташкент прибывает профессор Юн Джухи. Он является одним из ведущих специалистов в области хирургической гинекологии. Планируется встреча с руководством института, организация мастер класс операции - Single port laparoscopy, а также чтение открытой лекции. Семинар состоится 2 февраля 2019 года в конференц зале ТашПМИ. В семинаре могут принять участия студенты, магистры, клинические ординаторы а также врачи по специальности гинекология, хирургия.