Koreya Respublikasidan professorning tashrifi kutilmoqda.
ToshPTI va Sent-Vinsent klinikasining hamkorlik memorandumi doirasida professor Yun Juhi Toshkentga kelmoqda. Professor Yun jarroxlik ginekologiya sohasidagi yetakchi mutaxassislardan biridir. Tashrif chog'ida Institut rahbariyati bilan uchrashuv, master-klass operatsiya, shuningdek ochiq ma'ruza o'tkazish rejalashtirilgan. Seminar 2019 yil 2 fevral kuni Toshkent Pediatriya Tibbiyot Institutining konferents-zalida bo'lib o'tadi. Seminarda talabalar, magistrlar, klinik-ordinatorlar, ginekologiya va jarrohlik shifokorlari ishtirok etishlari mumkin.

We are expecting visit of professor from Korean Republic.
As part of the existing memorandum of cooperation between TashPMI and St. Vincent's hospital, Professor Yoon Joohee arrives in Tashkent. He is one of the leading specialists in the field of surgical gynecology. We are planning a meeting with the leadership of the institute, the organization of a master class surgery - Single port laparoscopy, and also an open lecture. The seminar will be held on February 2, 2019 in the conference hall of Tashkent Pediatric Medical Institute. Students, masters, clinical residents as well as gynecology and surgery doctors can take part in the seminar.