Bosh sahifa > Yangiliklar > ToshPTIda “Yurt obodligiga o’z hissangni qo’sh!” shiori ostida umumxalq hayriya hashari ko’tarinki ruhda bo’lib o’tdi
Bugun, 17 avgust kuni Toshkent Pediatriya tibbiyot institutida “Yurt obodligiga o’z hissangni qo’sh!” shiori ostida umumhalq hayriya hashari ko’tarinki ruhda bo’lib o’tdi.
O’zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2019 yil 10 avgustdagi 672-son farmoyishi asosida o’tkazilgan umumhalq hayriya hasharida oliy ta’lim muassasalari professor-o’qituvchilari va talabalar hamjihatlikda muassasa hududida obodonlashtirish ishlarini olib borishdi.

Главная > Новости > В ТашПМИ состоялся всенародный благотворительный хашар под девизом «Способствуй процветанию страны!»
Сегодня, 17 августа, в Ташкентском педиатрическом медицинском институте под девизом «Способствуй процветанию страны!» был проведен всенародный благотворительный хашар.
В соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Узбекистан № 672 от 10 августа 2019 года преподаватели и студенты высших учебных заведений совместно работали над благоустройством территории учреждения.