Bosh sahifa > Yangiliklar > ToshPTIda “Yurt obodligiga o’z hissangni qo’sh!” shiori ostida umumxalq hayriya hashari ko’tarinki ruhda bo’lib o’tdi
Bugun, 17 avgust kuni Toshkent Pediatriya tibbiyot institutida “Yurt obodligiga o’z hissangni qo’sh!” shiori ostida umumhalq hayriya hashari ko’tarinki ruhda bo’lib o’tdi.
O’zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2019 yil 10 avgustdagi 672-son farmoyishi asosida o’tkazilgan umumhalq hayriya hasharida oliy ta’lim muassasalari professor-o’qituvchilari va talabalar hamjihatlikda muassasa hududida obodonlashtirish ishlarini olib borishdi.

Home > News > A national charitable hash took place in TashPMI under the motto "Promote the prosperity of the country!"
Today, on August 17, at the Tashkent Pediatric Medical Institute under the motto "Contribute to the prosperity of the country!" Was held a national charity hashar.
In accordance with the decree of the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan № 672 dated August 10, 2019, faculty and students of higher educational institutions worked together to improve the territory of the institution.