O’zbekiston Respulikasi Prezidentining 2009 yil 7 apreldagi “Yagonasan, muqaddas Vatan!” ko’rik-tanlo’vini o’tkazish to’g’risida”gi PQ-1091-son qarori hamda O’zbekiston Respublikasi Oliy va o’rta maxsus ta’lim vazirining 2018 yil 21 maydagi 450-sonli buyrug’ida belgilandan vazifalar bo’yicha 2018 yil 7 iyun kuni Toshkent avtomobil yo’llarini loyihalashtirish, qurish va ekspluatatsiyasi institutida “Yagonasan, muqaddas Vatan!” ko’rik-tanlo’vining saralash bosqichi o’tkazildi.
O’tkazilgan tanlovning ikkinchi bosqichida 2-Pediatriya fakulteti 208 guruh talabasi Shoxrux Farhodov ishtirok etdi va faxrli II-o’rinni egallab, respublika bosqichida ishtirok etish yo’llanmasini qo’lga kiritdi.
photo_2018-06-14_00-02-30
Shoxrux Farhodov tanlovda faol ishtiroki va faxrli II-o’rinni egallangani uchun Toshkent avtomobil yo’llarini loyihalashtirish, qurish va ekspluatatsiyasi institutining ikkinchi darajali diploma bilan taqdirlandi.

Главная > Новости > "Ты единственная - моя великая родина!"
Во исполнение Указа Президента Республики Узбекистан УП №-1091 от 7 апреля 2009 года о проведении смотр-конкурса «Ты единственная - моя великая родина!» и задач, установленных в Приказе №-450 Министра высшего и средне-специального образования  от 21 мая 2018 года, 7 июня 2018 года в Ташкентском институте по проектирования, строительству и эксплуатации автомобильных дорог состоялся отборочный тур смотра-конкурса «Ты единственная - моя великая родина!».
На втором этапе мероприятия принял участие студент 208 группы 2-Педиатрического факультета ТашПМИ - Шохрух Фарходов и заняв почётное II-место, завоевал путёвку для участия в республиканском этапе данного смотр-конкурса.
photo_2018-06-14_00-02-30
За активное участие и почётное II-место Шохрух Фарходов награждён дипломом II-степени Ташкентском институте по проектирования, строительству и эксплуатации автомобильных дорог.