Yangiliklar > Yangiliklar > “Zulfiyaxonim qizlari”
2014 yil 22 aprel kuni Toshkent Pediatriya tibbiyot institutida Xotin-qizlar qo’mitasi boshlang’ich tashkiloti tomonidan “Zulfiyaxonim qizlari” mavzusida uchrashuv-muloqot o’tkazildi.
IMG_0179
IMG_0183
Uchrashuvga “Shuhrat” medali sovrindori, taniqli aktrisa Dilnoza Kubaeva taklif etildi.
IMG_0192
Uchrashuvda “Zulfiya” nomidagi Davlat mukofoti Yunusobod tumani bosqichi sovrindori, Pediatriya fakulteti 3-kurs talabasi Sharipova Diyora hamda 47-Xalqaro Mendeleev olimpiadasi g’olibasi, Tibbiy pedagogika va davolash ishi fakulteti 1-kurs talabasi Qurbonova Muborakxon o’z ijod va faoliyatlari to’g’risida taqdimot qildi.
IMG_0194
“Shuhrat” medali sovrindori taniqli aktrisa Dilnoza Kubaeva talaba-qizlarga ijodi to’g’risida batafsil ma’lumot berdi hamda talaba-qizlar tomonidan taqdim etilgan savollarga javoblar berildi.

News > News > “Girls Zulfiyahanim”
On April 22, 2014 In Tashkent pediatric medical Institute on the initiative of the Women's council of the institute was held seminar-meeting on a theme "Girls Zulfiyahanim".
IMG_0179
IMG_0183
The event was attended by the famous actress, winner of the medal "Shuhrat" Dilnoza Kubayeva.
IMG_0192
With a report and a presentation was made by the student of 3rd course of Pediatric faculty Sharipova Diara -winner of the municipal stage of the State awards "Zulfiya" and the student of 1 course of the faculty of medical-pedagogical and medicine matters Kurbanova Mobarkhan -winner 47-International Mendeleyev Olympiad.
IMG_0194
Actress Dilnoza kubaeva told the students about his creative work and in the end has answered all interesting questions from the audience.