Yangiliklar > Yangiliklar > "Avlodlar uchrashuvi"
Toshkent Pediatriya tibbiyot institutida 2015 yil 12 yanvar kuni 14 yanvar “Vatan himoyachilari kuni” munosabati bilan O’zbekiston Respublikasi Qurolli Kuchlarining 10 nafar faxriy ofitserlari ishtirokida “Avlodlar uchrashuvi” mavzusida davra suhbati o’tkazildi.
Davra suhbatida faxriy ofitserlar tomonidan “Xotira va qadr”, “Odamiylik” tushunchalarining hamda mamlakatimizdagi osoyishta va tinch hayot qadri, mamalakatimiz Qurolli Kuchlarida amalga oshirilayotgan islohotlarning mazmun-mohiyati to’g’risidagi fikrlari bilan talaba-yoshlarga yuzlandi.
Talabalar tomonidan berilgan savollarga javoblar berib o’tildi. Faxriy ofisterlarga institut xodimlar kasaba uyushmasining esdalik sovg’alari taqdim etildi.

News > News > “Meeting of generations”
January 12, 2015 Tashkent pediatric medical Institute was organized a round table on the theme "Meeting of generations" due January 14 - Day of defenders of the Motherland with the participation of 10 honorary officers of the Armed Forces of the Republic of Uzbekistan.
In the event of the honorary officers told the students about the importance of a peaceful and quiet life in the country, about the concepts of "Memory and honor" "humanity", about the nature of reforms in the armed forces of our country.