O’zbekiston Respublikasi Koreys madaniyat markazi uyushmasi “TINBO”
20 noyabr 2015 yil Axborot texnologiya Toshkent Axborot texnologiyalari kasb-hunar kollejida  Yosh avlod 2015 forumi bo’lib o’tdi. Forumda Loyiha rahbarlari: Yun Lyubov Mironovna (“TINBO” raisi, d.x.n), Pak Kan Yun (Koreya Respublikasi va Markaziy Osiyo o’rtasida almashinuv va rivojlanish assotsatsiyasi raisi, Nizomiiy nomidagi toshkent pedagogika universiteti faxriysi fan doktori), kitob muharriri: Kim Vladimir Naumovich va forumda o’z maqolasini taqdim etish uchun  bir qator yoshlar ijodkor izlanuvchilar ishtirok etishdi.
20.11.2015
Ushbu forumda O’zbekiston bo’yicha turli viloyatlardan va Toshkent Pediatriya Tibbiyot Insttituti Innovatsiya Markazining yosh izlanuvchan hodimlari Daniyarov Rustam va Abduraxmonova  Sevara o’zlarining maqolalari bilan qatnashdilar.
Bir qancha yosh ijodkorlarning taqdimotlaridan so’ng Daniyarov Rustam o’z maqolasi bilan so’zga chiqdi. Taqdimot baxs munozalar bilan qizg’in o’tdi.
201.11.2015.
Forumda har bir ijodkorning maqolalari dolzarb mavzular bilan yoritilgan. Tadbir yakunida Forumda qatnashchilarga sertifikatlar topshirildi.

Young Generation Forum - 2015
20 November 2015 at the Tashkent professional College of information technology held a Forum for the Young generation-2015. On the forum were chairmen of the project: Yun Lyubov Mironovna (Chairman of the NTO “TINRO”, d.ch.s), Pan Kan Yun (Chairman of the Association of exchange and development between the Republic of Korea and Central Asia, Honorary doctor of the Tashkent pedagogical University. Nizami), the editor of the books: Kim Vladimir Naumovich, as well as young scientists, those who participated with their articles.
20.11.2015
On this forum of universities of different regions of Uzbekistan and Tashkent pediatric medical Institute participated with their articles also, staff from the Innovation Center of Tashkent pediatric medical Institute Rustam Daniyarov and Sevara Abdurakhmanova.
A presentation was made by Rustam Daniyarov. During the presentation, asked a lot of interesting questions and all the responses.
201.11.2015.
All articles on the forum were devoted to topical issues.  At the end of the forum each participant was given the certificate.