TOSHKENT PEDIATRIYA TIBBIYOT INSTITUTI QOSHIDAGI O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI VAZIRLAR MAHKAMASINING SOG’LIQNI SAQLASH, EKOLOGIYA VA INSON HAYOTI SIFATI MASALALARI KOMPLEKSINING
2015-yil ToshPTI Tayanch O’quv markazining yillik hisoboti
O’zbekiston Respublikasi Sog’liqni Saqlash Vazirligi 2014 yil 15 iyuldagi №247 buyrug’i “O’zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining madaniyat, ta’lim, sog’liqni saqlash va ijtimoiy muhofaza masalalari Kompleksining Tayanch O’quv Markazida” Toshkent Pediatriya Tibbiyot Institutida 2015-yilda barcha viloyatlaridan jalb etilgan guruhlarning hisoboti.

КОМПЛЕКСА КАБИНЕТА МИНИСТРОВ РЕСПУБЛИКИ УЗБЕКИСТАН ПО ВОПРОСАМ ОХРАНЫ ЗДОРОВЬЯ, ЭКОЛОГИИ И КАЧЕСТВА ЖИЗНИ ЛЮДЕЙ – ПРИ ТАШКЕНТСКОМ ПЕДИАТРИЧЕСКОМ МЕДИЦИНСКОМ ИНСТИТУТЕ
Отчет за 2015 год Базового учебного центра при ТашПМИ
Согласно приказу Министерства Здравоохранения Республики, Узбекистан №247 от 15 июля 2014 года в Базовом Учебном Центре Комплекса Кабинета Министров Республики Узбекистан по вопросам культуры, образования, здравоохранения и социальной защиты при Ташкентском Педиатрическом Медицинском Институте учащихся со всех областей Республики - отчет за 2015 год.