ToshPTIning Nukus filialiga maslahat va metodik yordam ko'rsatish
2018 yil 28 fevraldan 6 martgacha ichki nazorat va monitoring bo'limi xodimlari Maxkamova G.G., Daminova M.N. va I-pediatriya fakultetining ma’naviyat va ma’rifat ishlari bo’yicha dekan muovini Begmanov S.A., ToshPTIning Nukus filialiga maslahat va metodik yordam ko'rsatish uchun hizmat safariga yuborildi. Tashrif mobaynida filialning har bir kafedrasi faoliyati o'rganilib, hujjatlarni yuritish, ma'naviy-ma'rifiy ishlarni tashkil etish bo'yicha tavsiyalar berildi.

Providing consultative and methodological assistance to the Nukus branch of TashPMI
From February 28 to March 6, 2018 employees of the internal control and monitoring department Gakhkamova GG, Daminova MN Beginov SA, Deputy Dean of the 1 st Pediatric Faculty. were sent to the Nukus branch of TashPMI to provide advisory and methodological assistance. During the visit, the activity of each department of the branch was studied, recommendations were given on the maintenance of documentation, organization of spiritual and educational work.