“Tinchlik va osoyishtalik mamlakatimiz taraqqiyoti”
Toshkent Pediatriya tibbiyot institutida “Tinchlik va osoyishtalik mamlakatimiz taraqqiyoti” mavzusida uchrashuv-muloqot o’tkazildi.
2014 yil 25 sentyabr kuni institut faollar zalida O’zbekiston “Milliy tiklanish” demokratik partiyasi Toshkent shahar kengashi xodimlari O.Ibroximxonov va A.Ro’zimatov, O’zbekiston “Milliy tiklanish” demokratik partiyasi Toshkent shahar Yunusobod tumani kengashi raisi A.Achilovlar ishtirokida “Qadriyatlarimizga aylanib borayotgan zamonaviy an’analarimiz” loyihasi doirasida 15 sentyabr xalqaro tinchlik kuni munosabati bilan “Tinchlik va osoyishtalik mamlakatimiz taraqqiyoti” mavzusida talabalar bilan uchrashuv-muloqot o’tkazildi.

«Мир и спокойствие – основа развития нашего государства».
В ТашПМИ проводилась встреча предствителей партии «Миллийтикланиш»со студентами на тему «Мир и спокойствие – основа развития нашего государства».
25 сентября 2014 года в актовом зале института состоялось общение среди студентов на тему «Мир и спокойствие – основа развития нашего государства» при участии председателя Кенгаша Юнусабадского района демократической партии Узбекистана «Миллий тикланиш» А.Ачилова и сотрудников Кенгаша города Ташкента данной партии О.М.Иброхимхонова и А.Рузиматова.
Встреча происходила в связи с 15 сентября – Днем международного мира в рамках проекта «Современные традиции превращающиеся в ценности».