Hurmatli web-sahifamizning mehmonlari!
Bo'limning rasmiy dinamik web-sahifasi ToshPTI rektori prof. B.T. Daminovning 2013 yil 31 yanvar oyidagi "ToshPTI ning rasmiy web-sayti (www.tashpmi.uz) haqida"gi 43-sonli buyrug'iga asosan yaratildi.
Agar Siz bizning web-sahifamiz bilan ishlashda muammolarga duch kelsangiz hamda sahifamizda imlo xatolar yoki noto'g'ri dalillar keltirilgan bo'lsa, iltimos, albatta bizga murojaat qiling grants111tashpmi@yandex.ru.
Iltimos, bizning ilmiy yutuqlarimizni ko'rsatish uchun grant loyihalarining ishtirokchilaridan Bo'limga bajarilgan ilmiy ishlarning natijalari haqidagi kerakli va foydali ma'lumotlarni hamda nashr etilgan ishlarni va fotosu'ratlarni olib kelishingizni so'raymiz.

Уважаемые гости нашей страницы!
Официальная динамическая веб-страница Отдела создана по приказу ректора ТашПМИ профессора Б.Т. Даминова за №43 от 31 января 2013 года "Об официальном веб-сайте ТашПМИ (www.tashpmi.uz)".
Если Вы заметили проблемы в работе нашей веб-страницы, а также ошибки в текстах или неправильные ссылки, то, пожалуйста, обязательно сообщите нам grants111tashpmi@yandex.ru. Мы постараемся как можно быстрее устранить все ошибки, чтобы Вы могли без проблем пользоваться нашей веб-страницей.
Участников грантовых проектов просим также приносить в Отдел необходимую и полезную информацию, а также публикации и фотографии, касающиеся результатов выполненных научных работ, чтобы показать наши научные достижения.