TPTIga xush kelibsiz! (Rus)
ToshPTIda zamonaviy elektron interaktiv doskalarni ishlatish bo’yicha o’quv treningi o’tkazildi (Innovatsiya markazi)
2019 yil 15 noyabrda Toshkent Pediatriya Tibbiyot Institutida zamonaviy elektron interaktiv doskalarni ishlatish bo’yicha o’qituvchi va professorlar uchun o’quv treningi o’tkazildi.
CBHE Erasmus+ TechReh va ICM loyihalarining natijasi sifatida ToshPTI oqituvchilari uchun kelgusidagi imkoniyatlarning kengayishi (Innovatsiya markazi)
2019 yil 7-11 oktabr kunlari Erasmus+ KA1 E Xalqaro Kredit Mobil tizimi loyihasi bo’yicha Sannio Universitetiga (Italiya) tashrif bo’lib o’tdi.

Добро пожаловать в ТПМИ! (англ)
В ТашПМИ был проведен учебный тренинг по использованию современных электронных интерактивных досок (Инновационный Центр)
15 ноября 2019 года в Ташкентском Педиатрическом Медицинском Институте был проведен учебный тренинг для профессоров и преподавателей института по использованию современных электронных интерактивных досок
Дальнейшее расширение возможностей для преподавателей ТашПМИ как результат реализации проекта CBHE Erasmus+ TechReh и ICM (Инновационный Центр)
07-11 октября 2019 года состоялся очередной визит в Университет Саннио (Италия) в рамках проекта по Международной Кредитной Мобильности Erasmus+ KA1 E.